Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Szerintetek késő 27 évesen...

Szerintetek késő 27 évesen nekifogni tanulni?

Figyelt kérdés
Angliában élek 3 éve, raktári munkát végzek csakis a pénz miatt,de rájöttem, hogy váltani szeretnék, nem szeretnék leragadni ebben a munkában. Otthon már szereztem egy diplomát bank és pénzügyben, de mindenhol az hallani, hogy Angliában nem lehet sok hasznát venni külföldi diplomáknak. Ezért arra gondoltam, hogy belekezdek könyvelésbe. Késő szerintetek, vagy lehetséges elhelyezkedni bank-pénzügy diplomával is úgy, hogy nem itt végeztem? Nektek milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?
2015. okt. 17. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Az nem tudom, hogy ott kint mivel lehet elhelyezkedni, körbe kéne kérdezned, ha már ott élsz, olyanoktól, akik ott születtek, vagy a munkaügyi hivatalban (gondolom van ottani megfelelője). De azt, hogy 27 évesen érdemes-e tanulni, biztosan állíthatom, hogy igen! :) Az életed naaaagy része előtted áll. Min. hatvan év. Nagyon nem mindegy, mit csinálsz! Keresd azt, ami érdekel, amit szeretsz és közben keresel is vele, megéri küzdeni érte!
2015. okt. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem már az is durva, hogy nem hamarabb kezdted el a másféle munkák keresését. Nyelvtudással, pénzügyi diplomával kell jó munkát találnod. Vagy legalábbis jobbat, mint a raktári meló..
2015. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Persze, kezdj el tanulni! Ha 3 éven belül lesz egy angol suliból is papírod, még mindig csak 30 éves leszel, rengeteg lehetőség áll majd előtted.


De ha jól tudsz angolul, szerintem a magyar diplomáddal is el tudsz helyezkedni.

2015. okt. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vágj bele mindenképp. Legrosszabb esetben is fejlődik az angolod, amit Magyarországon egy pénzügyi diplomával már egész jól tudsz kamatoztatni.
2015. okt. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!