Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tudnék érettségizni...

Hogyan tudnék érettségizni Angliában?

Figyelt kérdés
20éves magyar lány vagyok.10.osztályt végeztem,utana elmentem dolgozni,hogy osszeszedjek egy kis pénzt az "alom iskolára" .Viszont közben 1honapot kint töltöttem Angliában,nyelvtanulás illetve kalandvágy miatt.Nagyon megszerettem,es arra gondoltam,ha lenne lehetőség ott akar magán iskolában is érettségizni,vagy estin akkor arra szánnam a félretett pénzem..Van olyan,aki tudna erről információt adni/kint el/hálót mar ilyet?A segitesegeket előre is köszönöm!

2015. okt. 21. 14:06
 1/5 A kérdező kommentje:
*hallott *segítségeket
2015. okt. 21. 14:08
 2/5 Bob the builder ***** válasza:

A két érettségi rendszer nagyon eltér egymástól.

Itt egy kis segítség A levels hez

[link]


Hogyan tudod megcsinálni iskola nélkül.


[link]


Illetve onlineiskolával

2015. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is hasonló cipőben járok. Szeretnék Angliában tanulni és ezért szeretnék egy itteni érettségit. Nekem a magyar már megvan, de nem azokból a tantárgyakból és nem olyan szinten mint az kellene. Így elkezdtem nézegetni tanfolyamokat. Két hónap után végül az online tanulás mellett döntöttem. Az anyagot megkaptam és itthon készülök fel a GCSE vizsgára. Ha ez meglesz, akkor jöhet az A level.

Ha szeretnéd, akkor írj privátban és leírom a tapasztalatomat.

2015. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! En angliaba jartam allami suliba egy evet es letettem a GCSEt, utana meg elmentem collegeba es most csinalom az A levelt. Az online tanfolyam biztos olcsobb mint egy maganiskola de hamar penzt szansz az oktatasodra akk en egy igazi iskolat javasolnek. Sokkal nagyobb eselyed lesz egy jo vizsgaeredmenyre es ekozben emberek kozt lehetsz akik motivalnak. Allami suliba is lehet menni csak azt jol meg kell valasztani mert a nagyreszuk (ahol en voltam egy evig kulonosen) az hulyekkel van tele.
2015. okt. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok!


Esetleg valaki tudna segíteni az érettségivel kapcsoaltban?( Gondolod arra ha valaki mondjuk kint él dolgozik de szüksége van az érettségire, vagyis amit itthon esti/levelező érettséginek hívunk).

2016. aug. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!