Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliában hány éves korig...

Vdominika02 kérdése:

Angliában hány éves korig tart a gimnázium és innen magyarországról hogyan lehet felvételizni? Nyelvet, hogy jobb tanulni magán tanárnál vagy csoportos kurzuson?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és már egyre közelebb van a pálya választás és a szüleimnél feljött az ötlet hogy nyolcadik után költözzünk ki Angliába.De van egy kis gond anyukám nem tud én meg csak pont hogy eltudom magyarázni ,hogy mit akarok mondani.

2015. okt. 26. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az utolsó mondatod arra utal, hogy nem beszéltek angolul (illetve te makogsz), akkor előbb azzal kellene törődni, nem pedig azzal, hogyan zajlik a középiskolai felvételi Angliában. A nyelvtudás fontosabb.
2015. okt. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
5 éves korban kell menni az első iskolába(általános). Utána 11-12 éves kor után, már az utolsó iskolába kell járni. Én 12 éves vagyok és Angliában a második suli, második évében vagyok(8.-os).
2015. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!