Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Most 9. osztályos vagyok, és...

Most 9. osztályos vagyok, és 10-től vagy 11. től angol nyelven szeretnék tanulni bécsi vagy Bécshez közeli középiskolában. Van erre lehetőségem? Milyen iskolákat érdemes megkeresni? (fizetős is lehet)

Figyelt kérdés

2015. nov. 1. 16:43
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én kint tanultam egy évet és:

Nem látnám értelmét angolul tanulni, mert otthon is nagyon jó angol nyelvű sulik vannak. Viszont ha teheted, egy évre ha kijössz, és van valami alap némettudásod, akkor ha szorgalmas vagy egy év alatt simán megtanulhatsz akár anyanyelvi szinten.

Ha kijössz akkor az biztos, hogy sokba fog fájni... Itt nagyon drága az élet. Főleg a lakhatás és a kaja. Maga az élelmiszer annyival nem drágább, de ha beülsz valahova szinte biztos, hogy 3000Ft alatt nem úszod meg.

Szóval ha mindenképpen angol, akkor Budapesten rengeteg jó suli van.

Én javasolnám a németet is, mert megéri. Vagy menj el angolszász nyelvterületig, viszont az sem lesz olcsó.

Ha Bécsről lenne még kérdésed bátran priviben :)

18/f

2015. nov. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!