Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egy fizetős tanfolyamon, ha...

Egy fizetős tanfolyamon, ha rendszeresen mulaszt cirka 30 percet a tanár a napi teljes tanulási időből, úgy hogy már lett szólva erről a munkahelyén, és ennek ellenére nem változtak az események, nem marad más mint a beletörődés?

Figyelt kérdés
Voltak már mások hasonló helyzetben? Nagy megkönnyebbülés lenne számomra, ha mások tapasztalatait "hallhatnám".

#külföld #nyelv kurzus
2015. nov. 10. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a nyelviskolában volt olyan csoport, aki többször szólt, hogy baj van a tanárral, és többszöri szólás után lecserélték. Nyilván, ez munkahely függő, hogy hirtelen tudnak-e betenni mást helyette. Az utcán sorba állnának a munkahelyéért egyébként. Nem ártana a tanárral személyesen is beszélnie erről a csoportnak.

egy tanár

2015. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszát.

Nem akarok én ezzel senkinek sem kellemetlenséget.

Többet vártam a kelleténél ettől a tanfolyamtól, mint kellett volna.

2015. nov. 16. 17:08
 3/8 A kérdező kommentje:
A csoportban rajtam kívül, nem igazán izgatta magát ezen más.
2015. nov. 16. 17:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én biztos dühös lennék, ha a pénzemért cserébe az üres teremben kellene várni a tanárt. Az a baj, hogy ha a többiek nem szólnak, akkor azt látják, hogy a többség elégedett, egy ember miatt semmit nem fognak tenni. :(
2015. nov. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:)

A terem kulcsra van zárva, szóval míg nem jön meg addig a terem előtt ácsorgunk, meg van egy 2-3 puff ülőalkalmatosság.:)

2015. nov. 17. 15:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem szólnak sokan, mert birkák, addig semmi nem fog változni, mert ezt meg lehet csinálni a többiekkel.
2015. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Totálisan nem tudok kiigazodni ezen a világon, nem tudom eldönteni, hogy jogosak a gondolataim a tanárral kapcsolatban, vagy nem. Rajtam kívül senki máson nem látom az "elégedetlenséget".

Természetesen ma is késett 15 percet, több szünet tart és lelép 5 perccel korábban. Nem értem a tanítási elvét, persze nem is érthetem, hiszen nem vagyok tanár ez által milyen alapon vannak elvárásaim.


Az elvárásom, hogy tisztelje meg azzal az osztályt, hogy bejön órakezdésre felkészülten, tehát mutasson megfelelő Példát.

Ha már késve jött akkor pótolja be a késést továbbtanítás formában.


Arra tudok gondolni, hogy egy barátságos környezetet akar kialakítani ahol segítünk diákok egymásnak, megpróbálunk kommunikálni. Ezt értem is.


A gyengébb diákot egy erősebb mellé ültetni. Hiszen minek is neki annyi energiát kifejtenie a tanításba.


Az hogy mai órán milyen nagyon jól érezte magát "mindenki".

Kaptunk egy feladatsort, ez idő alatt politikáról, meg tudom én miről beszélgettek a tanárral akik tudtak valamennyire a nyelvet, meg a saját nyelvüket is belefűzve, mert természetesen a tanár több nyelven tud és hát azt is megérti. Szóval tök jó, hogy mindeni boldog és elmondhatják saját gondolataikat, mint valami rehabilitációs csoport.(mint a filmekben)

Persze az előző modulról átvitt könyvet még mindig nem vettük végig, de a lényeg hogy nagy a boldogság.

És nagyon remélem, hogy tévedek egy totálisat, ami után majd jól elszégyenlem magam a téves megítélésemért, és a tanár igen is fantasztikus pedagógus és a tanfolyam legvégére minden tankönyvet átveszi és tökéletes tudással fogunk a jövőnek nekiállni, mindezt neki köszönhetően.

Nagyon hálás vagyok az eddigi válaszokért.

2015. nov. 18. 17:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a sok késés összeadódik, és végül órákban mérhető az, hogy munka nélkül felveszi a fizetését. Másrészt ha őt váratnátok meg, tuti felháborodna. Ha nem könyvből tanít, akkor minek kellett megvenni? Nem gáz, h a saját tematikája alapján megy, de akkor ne vetesse meg a könyvet. Te komolyan veszed a tanulást, a többiek meg ellinkeskedik, és csak a jegyre mennek, a tudás nem érdekli őket, ha jól értem.
2015. nov. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!