Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tervezek kimenni angol nyelvte...

Tervezek kimenni angol nyelvterületre cserediák programon keresztül, amit lehet adatot leirok, és várnám válaszaitok?

Figyelt kérdés
Szeretnék kimenni cserediák programon keresztül külföldre legjobban az USA tetszik vagy Anglia és az lenne a kérdésem, hogy mik a feltételek?(B2-es angol vizsgára készülök), de azontúl számit e az átlag,és az árakra is kiváncsi lennék.Nyelvi előkészitös szakon vagyok (gimnázium) és mivel "nulladik" osztályos vagyok, ezért nem nagyon vannak tantárgyaim:angol német magyar matek informatika tesi hittan ének, szóval nem tudom hogy itt ez mennyire számit.

2015. nov. 19. 17:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!