Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Segíteni nekem külföldre való...

Segíteni nekem külföldre való jelentkezésben? (egyetem)

Figyelt kérdés

Már mindjárt itt van a határidő, és nagyon nem vagyok otthon benne, nem szeretném elrontani.

Vannak cégek amik ezzel foglalkoznak, hogy segítenek vagy helyetted csinálják, de nagyon drágák.

Nagyon hálás lennék ha valaki olyan tudna segíteni aki már kint tanul és az UCAS-on át jelentkezett, vagy most jelentkezik és részletesen tud segíteni.

A másik kérdésem az lenne, hogy még nincsen TOEFL vizsgám, azt is január 15-ig kell bemutatni, feltölteni, vagy elég a nyári , végső határidőig?

Mert akkor addig meg tudnám csinálni, ha nem, akkor olyan egyetemet tudok csak választani, ahol elég a jó emelt angol vagy B2.


Előre is köszönöm!!!


2016. jan. 4. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van olyan, hogy végső határidő, akkor nyilván elég addig feltölteni az igazolást.


Egyébként minden iskolának van tanulmányi osztálya, ezek email címe publikus, általában gyorsan is válaszolnak. Bármit nyugodtan megkérdezhetsz tőlük, ezért vannak.

2016. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én tudok segíteni, tavaly csináltam végig. Ha még nincs nyelvvizsgád, mert azt is időközben szerzed, mint az érettségit, akkor azt nyáron kell csak feltölteni, miután megkaptad.
2016. jan. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 pörölycápa ***** válasza:

Én 2 és fél éve csináltam végig, szóval a UCAS-ra már olyan részletesen nem emlékszem, de kinti tapasztalatokról szívesen mesélek.

A nyelvvizsgát elég akkor beküldened, amikor az érettségi eredményeket is elküldöd. Érettségi nélkül Conditional offer-t fogsz kapni, és a feltételek között ott lesz majd a nyelvvizsga is, de előre nem kell meglennie. Én IELTS-et csináltam, foggalmam sincs melyik a könnyebb...

2016. jan. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!