Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha, fél évre kimegyek külföldr...

Ha, fél évre kimegyek külföldre cserediáknak, akkor itthon az egész évből kell osztályozó vizsgákat tennem, ha nem akarok évet halasztani?

Figyelt kérdés
Most tizedikes vagyok,szeptemberben mennék ki cserediáknak amerikába kb 5 hónapra. Nagyon nem szeretnék évet halasztani, szóval ha visszajöttem, akkor az egész évből kell osztályozó vizsgát tennem vagy megcsinálom a félévet, aztán becsatlakozom a többiekhez? Vagy esetleg lenne lehetőség most nyáron osztályozó vizsgákat tenni?

2016. jan. 5. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg ezt az iskoládban megkérdezhetnéd.
2016. jan. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt pont így kérdezd meg az iskoládtól. Ha csak fél évre mész, akkor csak fél évből kell osztályozózni és becsatlakozhatsz, nálunk legalábbis így volt. Viszont azt, hogy most nyáron csinálhatsz-e azt a sulid mondja meg.
2016. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
még nem akartam megkérdezni, mert még csak tervben van, hogy megyek :) egyébként osztályozón van kötelező szóbeli? Még sosem voltam ilyenen...
2016. jan. 5. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:

"egyébként osztályozón van kötelező szóbeli? "


- Mondom még egyszer: kérdezd meg az iskoládban. Nincs erre sem központi szabály.

Azzal nem mész sokra, ha mi elkezdünk találgatni.

2016. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben, akkor majd megkérdezem
2016. jan. 5. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!