Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Megmondaná valaki, aki Bécsben...

Megmondaná valaki, aki Bécsben él, hogy hogyan lehet szakmát tanulni?

Figyelt kérdés
1 éve élek Bécsben, de egyszerűen nem értem hogy van ez a dolog. Idén fejezem be Általánost, és szeretném kitanulni a CNC Gépkezelői szakmát, de nem tudom hova menjek. Iskolát, vagy munkahelyet kéne keresnem? Tudtok ajánlani Bécsen belül ilyen munkahelyet? Vagy hogyan van ez? Elmegyek egy munkahelyre, ahol hirdettek állást, és elmondom, hogy szeretném ezt a szakmát kitanulni stb stb? Vagy hogyan van ez? Mindenhol csak azt látom hogy több éves tapasztalattal keresnek embert.

2016. jan. 14. 14:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ott jársz iskolába, miért nem kérdezed meg a tanárodat vagy az osztálytársaidat?
2016. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp beteg vagyok, és nincs kedvem jövő hétig várni :D
2016. jan. 14. 14:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát szerintem meg az lesz, viszonylag kevesen vagyunk az oldalon Bécsből.


De a Google-t is használhatod.

2016. jan. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Haver, műszaki szakközép az alap, aztán utánna gépész technikus, vagy mehecc egyből, ezstergályosnak,szakmunkásba, ott is közöd lessz picit a gépekhez. Én érettségi után okjn végeztem egy tanfolyamot, nem bántam meg, de az elején még nem nagyon voltam toppon.
2016. jan. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!