Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mi lenne a legjobb megoldás?

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Az eredeti terveim szerint a Bécsi egyetemre jelentkeztem volna, ahol van olyan lehetőség, hogy egy év nyelvi előkészítő, azonban egy levelezést követően kiderült, hogy ez csak a nem EU-s tagállamok polgárainak biztosított lehetőség. Jelen pillanatban a német tudásom nincs olyan szinten, hogy egy B2-es nyelvvizsgát letegyek. 5 évig tanultam németet, azonban egy 4 év kihagyás következett. Most újra nekiálltam. Egész jól megy, de rengeteg a hiányosság.

A kérdésem az lenne, hogy Bécsben van-e más lehetőség a németet ilyen magas szinten tanulni, illetve az mennyibe kerül? Sok mindennel képbe vagyok, hiszen regneteg ismerősöm, köztük rokonom is van kinnt, de senki sem úgy, ahogy én mennék most. Tudtok ajánlani esetleg más alternatívát? Mármint milyen nyelvtanfolyamon lenne érdemes elkezdeni tanulni?



2016. febr. 5. 22:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!