Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Angliai közpépiskolában...

Angliai közpépiskolában tanulás? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok. Anyukám munkát talált Angliában. Lehetőségem van rá, hogy én is kimenjek vele, és ott tanuljak? 9. osztályos vagyok. 8 éve tanulok angolt. Szerintetek menjek ki, és tanuljak kint, vagy maradjak itthon a mamámmal, és majd csak akkor menjek ki, ha már befejeztem a sulit? 15/f

2016. márc. 3. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj ki! Nagy lehetőség ez neked is! Kérdezzétek meg a leendő lakhelyeteken vagy akörül lévő sulikat, hogy fogadnának-e és ha igen, mi a menete a dolgoknak.
2016. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. márc. 3. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj ki, itt elég szar a helyzet :) Meg így könnyebb lesz majd ott továbbtanulnod és utána elhelyezkedned:)
2016. márc. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van benne valami! :)
2016. márc. 4. 14:19
 5/8 anonim válasza:
100%
Ha még 16 éves korod előtt kimész, kötelesek felvenni egy secondary school-ba és pár hónap alatt hiper szuper belejössz a nyelvbe....Nagyon jók itt az iskolák. (én Southamptonban lakom, de mindenütt jók) Sajnos itt 16 évesen vizsgáznak a suliban és college-ba mennek. A college-ok is jók, csak talán túl lazák és tudnod kell mi érdekel, mit szeretnél tanulni, mert olyan colleg-ot kell választanod ahol a számdra megfelelő tantárgyak is vannak. Érdemes szakmát tanulni. 19 éves korodig mindent ingyen tanulsz utána már ugyanaz nagyon sokba kerül. Ha szeretnél magyar érettségit is, maradj magán tanuló, és felkészülsz a vizsgákra ami évente egyszer van. (max nem sikerül, veszíteni valód nincs) Ha egyetemre szeretnél menni, én mindenképp javasolnám, hogy maradj magán tanuló otthon, mert itt az egyetemhez A level vizsga kell (mat
2016. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
(bocsi) és azt elég nehéz letenni egy külföldinek. Bár otthon se könnyű az érettségi. Ha szakmát szeretnél tanulni vagy csak egy évet kihagyni és otthon folytatni a gimit akkor mindenképp gyere ki! :) Good luck! :)
2016. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :)
2016. márc. 10. 07:16
 8/8 anonim válasza:
En egy evig tanulok Angliaban ,de csak a nyelvert.
2016. márc. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!