Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Középiskolásként tanév Németor...

Középiskolásként tanév Németországban, Ausztriában?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 9.-es vagyok, egy erős, budapesti gimiben. Általánosban emelt szinten tanultam németet, most B2-re gyúrok. Szeretnék egy fél, vagy egy egész tanévet Németországban vagy Ausztriában tölteni. Anglia is szuper lenne, mert angol nyelvterületen szeretnék egyetemre járni, viszont azt csak idén kezdtem, és még nem megy jól. Viszont nem nagyon szeretnék családnál lakni, mert egyszerűen egy hétnél tovább nem érzem magam jól csereprogramokon sem. Anyukám egyedül nevel engem, egy bölcsész diplomája van az ELTE-ről, magyar-francia szakos volt. Lenne esélye munkát találni? Illetve, ha apukám kb. 100,000 Ft-tal támogat minket havonta, milyen színvonalon tudnánk kinn megélni?

Előre is köszi 15/F



2016. ápr. 14. 00:31
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!