Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mit gondoltok erről? (Cambridge)

Mit gondoltok erről? (Cambridge)

Figyelt kérdés
Főnököm Cambridge-i Egyetemen végzett nem is akármilyen fokozatot, doktorija van anyagmérnökiből. Mikor rákérdeztem hogy milyen nehéz bejutni? (Mert ugyebár világon top 5 egyetem) ennyit mondott rá: It's easy you just pay the money. Na ennyit az oktatásról :)

2016. ápr. 15. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
És? Elvégezte, nem? Mi fáj? Hogy neked nincs elég pénzed hozzá?
2016. ápr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Jajjjjj de irigy valaki :D
2016. ápr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Cambridge az angol kőgazdag elit számára van.Amúgy persze színvonalas, erős egyetem. Fölösleges itt kötekedni
2016. ápr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

NEm a BEJUTÁS a lényeg - ahhoz tényleg elég kifizetni a tandíjat, hanem ELVÉGEZNI! (Ugyanis külföldön sok - pontosabban a legtöbb - egyetemen nincs fel´veteli vizsga, csak felvételi díj)


A diplomát ugyanis nem fizetségért kapják, hanem megfelelö tanulás után.

2016. ápr. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Lehet hogy itt félreértettek egy kicsit : )

Angliában éltem 1 évet és voltak ismerőseim akik angol egyetemeken tanulnak. Akkor emelték meg a tandíjat 3000 fontról kb (1,1xx millió forint) 9000 Fontra (3 és fél millió forint) Voltak olyan kínai ismerőseim Londonban akik angolul se tudtak helyesen mégis top egyetemeken tanultak. Én pedig úgy voltam hogy elég nehez lehet bejutni az ilyen egyetemekre, full kitűnő eredmény, interjú stb... erre a főnököm elintézte annyival hogy Könnyű csak fizetni kell :) És ezt már akkor hallottam mikor Londonba költöztem hogy az oktatásból businesst csináltak. Szó sincs irigységről ! Csak kicsit megdöbbentett a válasza.

2016. ápr. 15. 14:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért valahogy mégiscsak minden ötödik jelentkezőt veszik fel, pedig Szingapúrtól Kanadáig jönnének
2016. nov. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!