Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cambridge medicine (undergradu...

Cambridge medicine (undergraduate)?

Figyelt kérdés

Valaki jár oda, mesélne az egyetemről? Gyakorlat dominál? mennyire abszolválható?

Esetleg olyat tud valaki, hogy ha itthon elkezdtem az orvosit, ott számít-e valamit? (Azon kívül, hogy kevesebbet kell tanulnom 😃) Tehát mondjuk másodév után átjelentkezhetek?

Nyilván írok nekik emailt majd, de gondoltam megkérdezem, hátha tudja valaki.



2016. máj. 23. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Sokkal több gyakorlat van, mint itthon. Természetesen kb. ugyanolyan nehéz, mint az összes többi átlag orvosi egyetem. Nem, nem számít, de lehet, hogy lesz esetleg lehetőséged Erasmussal odamenni egy félévre/évre. Nem igaz, hogy kevesebbet kell tanulnod. És rohadt sokba fog kerülni, az ösztöndíjakról pedig feledkezz meg, mert ezeket elviszi az összes ázsiai...
2016. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igazából felesleges odamenni orvosira. És szinte lehetetlen. Olyan módon kivitelezhető hogy előbb itthon alapdiplomát szerzel, majd ott a gyorsított a programba jelentkezel. De nem tanácsolnám nekem ezt sem. Egy ismerősöm van akinek sikerült. Illetve felvették cambridgebe, de végül egy amerikai orvosi egyetemre iratkozott be.
2016. jún. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!