Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bécsi Egyetem beiratkozás?

Bécsi Egyetem beiratkozás?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem a Bécsi Egyetem egyik képzésére, hamarosan menni kell beiratkozni, azonban a kapott e-mail azt írja, vigyem magammal az osztrák e-card-omat (egészségbiztosítás). Viszont amíg nem költözök ki szeptemberben (a koli már rendezve van), addig nem is igényelhetek osztrák egészségbiztosítást, csak az európai egészségbiztosítási kártyát tudom bemutatni. Volt valaki hasonló helyzetben, illetve aki odajár, elfogadták anno az EU-s kártyát is?

2016. júl. 4. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
De hát miért nem írsz nekik egy e-mailt és kérdezed meg?
2016. júl. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reméltem van valaki aki már járt így, de tényleg inkább írok nekik :/
2016. júl. 4. 20:57
 3/3 anonim válasza:

Enis becsben iratkoztam be, csak a WU-ra. Az en emailemben nem kertek ilyet, a helyszinen rakerdeztek de mondtam h nincs, tobbet ezzel nem is foglalkoztak.


Csinaltam kinti bankkszamlat is amihez elvileg szinten kene a kinti lakcimkartya, de addig kikuldik ottani ismeroseimnek, es mondtak h majd atirjak ha szolok nekik. Ezzel csak azt mondom h ezek a "szabalyok" nincsenek kobe vesve Szerintem ennel sincs nagy para, megmondod a helyzetet oszt ramondjak h majd kesobb vidd be ha megvan, nem para az. Vidd magaddal legfeljebb az Eu-sat.

2016. júl. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!