Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Van Magyarországon olyan...

Van Magyarországon olyan (középiskolai) nemzetközi diákcsere program, ami lehetőséget ad arra, hogy Mongóliában (esetleg ehhez hasonló országban) tanulhassak?

Figyelt kérdés
Nézegettem az AFS, YFU, into oldalait, keresgéltem ebben a témában, de nem találtam semmit. Arra gondoltam hátha valaki itt tud segíteni. :)

2016. júl. 8. 14:22
 1/5 A kérdező kommentje:
(Hasonlók alatt olyanokra gondolok, mint pl. Kazahsztán. :D ) Tetszik ezeknek az országoknak a kultúrája.
2016. júl. 8. 16:25
 2/5 Béluska2016 ***** válasza:
Hát ha a hasonlóba még belefér Kína, Indonézia, Malajzia én inkább oda mennék...
2016. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azokat láttam, annyira nem érdekelnek. :(
2016. júl. 15. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
AFS-t ajánlom neked! Ők segítenek neked mindenben, még abba is hogy melyik ország illik hozzád. Ottani önkéntesek segítenek, tartanak orientációkat, kiválasztást. Ezzel a programmal megyek Belgiumba cserediáknak. (közbe önkéntes is vagyok) Sajnos Mongólia nem szerepel AFSes országok között. Ha szabad kérdezni miért pont Mongólia?
2016. júl. 22. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ilyen infot be tudsz szerezni adott országok követségein és kérhetsz segítséget ennek intézésében.
2019. júl. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!