Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hány pontot ér egy biológia...

Hány pontot ér egy biológia és kémia emelt szintű érettségi, valamint egy felsőfokú angol nyelvvizsga? Külföldi diák vagyok, ám magyar egyetemben gondolkozok.

Figyelt kérdés
Hány pontot is érnek pontosan ezek a vizsgák? Nem nagyon találtam róla adatot.

2016. aug. 27. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:

felvi.hu oldalon minden le van írva


emelt érettségi +50 pont (érettséginként ahány emelted van, feltéve hogy felvételi tárgy)

felsőfokú nyelvvizsga +40 pont

de +pontokra összesen max 100at kaphatsz

2016. aug. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem Magyarországon érettségiztél, és szereztél nyelvvizsgát, lehet más a pontozási rendszer. Nem tudom pontosan mennyi jár, de az biztos, hogy a felvi.hu-n találsz róla leírást.
2016. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon szépen! és mennyit ér egy érettségi ott?
2016. aug. 27. 23:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Hol? Hogyhogy mennyit ér? Az érettségi megléténél fontosabb az elért eredmény, mert ez számít a felvételinél.
2016. aug. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!