Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amszterdamban meg lehet élni...

Amszterdamban meg lehet élni havi 1000 euróból?

Figyelt kérdés

Egyetemre mennék ki tanulni, mellette kollégiumban laknék, esetleg szobát bérelnék.


(University of Amsterdam)



2016. aug. 29. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem honlapjan meg talalod az infot. Itt a link:


[link]

2016. aug. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha olcsó a koli akkor simán. A kaját heti 30-40 -ből ki lehet hozni ha magadra főzöl, tömegközlekedés nem túl drága igaz jobban jársz ha szerzel egy bringát.
2016. aug. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 1000 euró elég lehet, ha tudsz spórolni. Én éltem fél évet nagyvárosban Hollandiában, és amit tudni kell, hogy egyáltalán nem drágább, mint itthon (főleg az élelmiszerek).

Ha nem dohányzol (kint az jóval drágább) akkor 100 euró elég lesz hetente mindenre, értem ezalatt az élelmiszert, valamint a tisztálkodószereket, plussz egy-egy gyorséttermi kaját/kávé barátokkal, stb.

Amikor én voltam kint 300 euróért béreltem szobát, szóval ha még tegyük fel te 500 euróért is találsz, akkor is a maradék 500 euróból bőven meg tudod oldani a szükséges dolgaidat.

Amit az előttem hozzászóló is írt, mindenképp szerezz be egy biciklit, mivel sokkal olcsóbb mint a tömegközlekedés, valamint (főleg csúcsidőben) gyorsabb is. Vannak kint használt árut kínáló boltok, ahol majd nagyon olcsón tudsz venni egy kerékpárt, ami megfelelő lesz a mindennap közlekedésre.

2016. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Diakkent siman.


Csak bologatni tudok a fenti valaszokat olvasva. Meg fogsz lepodni, hogy szupermarketben vasarolni mennyire olcso. Hasznalt, rozsdas bicajt szerezz mindenkepp!


A lakas lenne, ami felfoghatatlanul olcso, de ha van kolesz, akkor azt meguszod...

2017. jún. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!