Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Mesterképzésre mehetek külföld...

Mesterképzésre mehetek külföldre alapképzés után?

Figyelt kérdés
Jelenleg az ELTE másodéves hallgatója vagyok Társadalmi Tanulmányok alapszakon. Ha elvégeztem a három évet mesterképzésre mehetek külföldre?

2016. okt. 20. 00:11
 1/6 anonim válasza:
71%

randiológia?

akkor nem

2016. okt. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
59%
Nem, onnan csak a mekibe.
2016. okt. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Hát ha egyetemista létedre itt akarod ezt kideríteni, akkor nem nagy jövőt jósolok neked se itt, se külföldön...
2016. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezzel a szakkal magába semmit nem érek.. Ezért szeretném vagy újra kezdeni az egyetemet külföldön vagy mesterképzésre kimenni valamire.. Tanácsokat nem tudtok adni mit csináljak?
2016. okt. 21. 13:37
 5/6 anonim ***** válasza:
59%

"ezzel a szakkal magába semmit nem érek.. Ezért szeretném vagy újra kezdeni az egyetemet külföldön"


Minek?????

2016. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mesterképzésben, is csak olyan vagy hasonló területen vehetsz részt, amit most is tanulsz. Mindenhol kiemelik, hogy mik a bemeneti követelmények, és nagyjából milyen területekből, tárgyból kell ismeretekkel rendelkezned (kb azt is, hogy milyen %-ban). De ha ez megvan, és a szükséges nyelvtudás is, akkor pályázhatsz nyugodtan.
2016. okt. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!