Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha külföldi ösztöndíjas...

Ha külföldi ösztöndíjas programra jelentkezek, akkor hogyan tudok állami támogatást igényelni az utazáshoz?

Figyelt kérdés
Nyáron lesz egy kéthetes tanulmányi kurzus, amire szeretnék jelentkezni, de az útiköltség sokba kerülne, és ezért szeretném tudni, hogy lehet-e ilyen támogatást igényelni, és esetleg tudja-e valaki hogy hogyan?

2016. dec. 14. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Az egyetemed térítési és juttatási szabályzatát kell megnézni és a hallgatói képviseletnél érdeklődni róla. BME-n például van utazási támogatás, de ha jól tudom utólag lehet csak igényelni és lehet csak konferenciákra és általad külföldön tartott előadásokra történő utazásra vonatkozik.
2017. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most nézem hogy a közoktatás kategóriában van... Ha középiskolás vagy akkor szinte biztos hogy nincs ilyen támogatás. Sajnos ezeknél mindent magadnak kell fizetned, pontosabban a szüleidnek. Az iskoládban tudsz utánaérdeklődni van-e valami alapítványon keresztül mégis lehetőség...
2017. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! A suliban utánaérdeklődtem, de nem tudtak ilyen lehetőséget mondani, azért kérdeztem, hogy elmenjek-e az önkormányzathoz, hátha tudnak-e ott mondani valamit, vagy felesleges? (ha nem felesleges, akkor a sulim kerületének önkormányzatához, vagy az otthonom kerületének önkormányzatához?)
2017. jan. 11. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!