Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki meselne, hogy lehet...

Valaki meselne, hogy lehet kulfoldi egyetemre kijutni?

Figyelt kérdés
Aki mar kint van, vagy most 12es es olyan celjai vannak, hogy kulfoldre megy ram tudna irni? :)

2016. dec. 21. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Sok pénz kell hozzá, semmi más.
2016. dec. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En Becsben jarok egyetemre. Bekerulni konnyu, bentmaradni nehez. Es hat igen. Kell a tamogatas otthonrol. Szallas, etel, kozlekedes, konyvek, jegyzetek, szorakozas.
2016. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pénz kell hozzá meg megfontoltság. Külföldön nem az utolsó pillanatban kell jelentkzni szoval ha jövő évre ki akarsz menni akkor azt már el kelett volna intézni vagy gyorsan meg kéne csinálna a jelentkezést meg utána nézni
2016. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A fentebb felsoroltakon kívül kellene egy nagy adag önállóság, rátermettség, vagy némi céltudatosság, hogy mit akarsz elérni, hol akarsz tanulni, hogy juss el oda stb. Feltettél egy konkrétumok nélküli kérdést, de ennél már egy egyszerű google keresés is hasznosabb lett volna.

Havonta egy tucat ilyen kérdést lehet itt olvasni, mindenki külföldre menne, de mástól várja a segítséget ennek megvalósításához. 27 vagyok és én is külföldön tanultam, diplomázás után maradtam is, és az a tapasztalatom, hogy ilyen hozzáállással nem sok babér terem senkinek. Lehet lepontozni ezért, de egyre inkább azt látom, hogy a magyar közoktatás nem rátermettségre nevel manapság.

2017. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utcso bar ne lenne ennyire igazad :D
2017. jan. 10. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!