Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Nyelvvizsga külföldre, mikorra?

Nyelvvizsga külföldre, mikorra?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem, hogy valaki nem tudja mikorra kell kesz lennie a nyelvvizsganak (IELTS), hogy tanulhassak Skociaban? Januar 15-ig kell jelentkezni, de a nyelvvizsganak kesz kell lennie addigra?

2016. dec. 28. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

Olvasd el a felvételi menetét... ennyire egyszerű.

Itthon is február valameddig lehet jelentkezni, de pótlás céljából még az érettségik után is megnyitják a dokumentum feltöltést, amikor fellehet tölteni az időközben megszerzett nyelvvizsgákat is.


Nem hiszem, hogy ne lenne leírva...

2016. dec. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig pontos datumot nem nagyon talaltam... Valoszinu, hogy az erettsegit meg bele kell irni, addig maximum felteteles felvetelt nyerek, de nem tudom, hogy pontosan meddigre kell meglennie, esetleg valaki aki ott tanul/akar tanulni nem tudja?
2016. dec. 31. 00:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Hívd fel Őket! Ennyire egyszerű...
2016. dec. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha kapsz offert az adott egyetemtől, abban pontosan le lesz írva meddig kell megszerezni. Intézményektől változó, de általában július-augusztus.
2017. jan. 2. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 wrspeed80 ***** válasza:
Egyetem kezdetekor meg kell legyen, tehát szeptemberben valamikor
2017. jan. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!