Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen szakot érdemes választa...

Milyen szakot érdemes választani a college-ban amit akár másik országogban is hasznosítani tudok, például a Travel and Tourism egy jó szak, azzal jól ellehet helyezkedni ha nem sztyuárdesz szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Angliában élek és érdekelnek az emberek és késöbb nagy eséllyel Amerikában szeretnék élni vagy Ausztráliában és szeretnék minnél többet utazgatni.

2017. jan. 25. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Business sok lehetőséget ajánl. Én tanultam könyvelést,marketinget,jogot(csak alap dolgokat),gazdaságot,HRról,egy kicsit az ingatlanozásról is
2017. jan. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az engem is nagyon érdekel! :)..csak azon ndoltam hogy mi lenne a a travel and tourism szkot választanám, mert ott is tanulnánk business-t és azzal fel is vennének egyetemre business-t tanulni..és az csak 3 nap egy héten rengeteg szünettel, a business szak meg 9-17:00-ig 5 nap egy héten és sokkal nehezeb..szóval nem tudom..:(..egyéb ötletek?
2017. jan. 26. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!