Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Valaki? Angliában tanulok....

Valaki? Angliában tanulok. Kéne egy kis segítség olyanoktól akik itt jártak college-ba és onnan jelentkeztek egyetemre .

Figyelt kérdés
2013ban költöztünk ki. Akkor kezdtem college-ba járni. Na most idén jelentkeztem Egyetemre és a hitellel nem boldogulok. A tanár azt mondta hogy online jelentkezzünk ,de amikor kitöltöttem a jelentkezést kiadta hogy mivel még nem élek itt elég régóta nem jelentkezhetek online. Ez után kiadott egy csomó formot amik közül kikell tölteni az egyiket. Az a probléma hogy az EUs amit találtam az olyanoknak van akik egy EUs országból jönnek ide tanulni tehát nem olyanoknak mint én akik már előtte is itt tanultak. Remélem hogy van itt valaki aki már igényelt hitelt így és tud segíteni? Ha valami nem érthető kérdezzetek és privátokat is szívesen fogadok,bármilyen segítő információ jól jöhet.

2017. márc. 7. 12:06
 1/2 wrspeed80 ***** válasza:
90%

[link]

Itt meg tudod találni a jót, neked is az kell ami az EUs diákoknak mivel kevesebb mint 5 éve vagy itt

2017. márc. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) kicsit meg voltam zavarodva mert tavaly csak 3 év kellett.
2017. márc. 8. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!