Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy tudom kiszűrni azokat a...

Hogy tudom kiszűrni azokat a sulikat amik engem érdekelhetnek külföldön?

Figyelt kérdés

Marketing adminisztrátor szeretnék lenni.

Leginkább Madridban, Barcelonában vagy Londonban szeretnék megfizethető iskolában továbbtanulni. Nem kell, hogy elit legyen az iskola, csak a tanítás menete legyen modern, és főként a szakmai tudáson, ne a lexikális tudáson legyen a hangsúly. Az is jó lenne, ha nem kellene mindig órákra járnom egész héten, hanem feladnának könyveket határidőkre, és be tudnám osztani az időmet, utazgathatnék.

Angolul szeretném tanulni a tárgyakat. Van angolból c1-es nyelvvizsgám és németből b2-es nyelvvizsgám. Továbbá szeretnék Spanyolul is meg Portugálul megtanulni.

Suliban 3,8 az összátlagom ami nem a legjobb, dehát nem is kell nekem erős iskola. Szeretem a matekot és a közgazdász/marketing tárgyakat.

Érdekel minden ami a közgazdász szakkal kapcsolatos.



#egyetem #továbbtanulás #marketing #főiskola #közgazdaságtan #Már feltettem a kérdést #de rossz helyre és nem lehet kitörölni vagy áthelyezni.. -.-
2017. márc. 21. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár beírod a Google-be, hogy Business School in Barcelona, és megnézed, mik a lehetőségek.
2017. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is rá tudok keresni, de én gyakorlatban kérdezem hogy hogy müködik, milyen szintet kell megütni, milyen papírok kellenek, es hogy mennyire nehéz. Tapasztalatokra lennék kíváncsi, mert ebből nem sok van a gugliban..
2017. márc. 21. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Specifikus szakokat kereshetsz, ahol meg tudod nézni mi a requirement.

Egy IELTS nyelvvizsga tuti kell majd.

Amúgy gyakran szoktak kérni tőled esszét, ajánlólevelet, a bizonyítványod fénymásolatát gondolom.

Nem ilyen ponthatáros a dolog mint itthon.

2017. márc. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt keress olyat ami tetszik

2017. márc. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utóbbi válaszok sokat segítettek, köszönöm!
2017. ápr. 1. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Én például itt találtam meg az iskolámat angliában: [link]

Persze nekem más volt a helyzet, mert még nem vagyok 18 és angliai kisérettségim van, így könnyen jelentkezhettem azokra a helyekre ahova elég jó jegyeim voltak a követelményeknek. (Persze ez helyfüggő, mert arra az informatikai szakra amire jelentkeztem, a jegyeim csak level2-nek felelt volna meg, de mégis felvettek level3-ra.)

2017. ápr. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!