Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Buta kérdés lehet: ha külföldö...

Buta kérdés lehet: ha külföldön tanul az ember egyetemen, és mellette diákmunkát is vállal (lehet akár gyakornoki vagy csak sima), akkor nyáron is kint kell maradnia annak megtartásához, igaz?

Figyelt kérdés
Dániába mennék mesterszakra, és hát tudom, hogy kell a diákmunka mellé, mert azért belekerül az élet jó 200-250e-be havonta. Csak azon gondolkoztam, hogy mivel azért nem feltétlen könnyű diákmunkát találni kint, ha már megvan, ahhoz illene ragaszkodni, luxus lenne eldobni csak azért, hogy nyáron itthon legyek... és ahogy sejtem nincs olyan, hogy nyárra azt mondod, hogy 'bocs srácok, augusztus végén jövök'.
2017. márc. 25. 09:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez munkáltatótól függ.
2017. márc. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!