Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldön szeretnék jogot...

Külföldön szeretnék jogot tanulni, mit kell tennem ehhez?

Figyelt kérdés

Európai Unión belül szeretnék tanulni, angol nyelven. Ugyanazok a dolgok érdekelnének, mint mindenki mást tandíj, ösztöndíj lehetőség, a felvételi...egyszerűen egyetemi honlapokon semmi használható információt nem találok és ez nagyon idegesít már. Van itt olyan, aki esetleg külföldön tanul(t) jogot és tudna segíteni, hogy hol kell utána járni a dolgoknak, miket kell csinálnom ez ügyben? 10. osztalyos vagyok egy neves gimnáziumban, jók az eredményeim és emelt szinten tanulom a humán tárgyakat.

Mik az esélyeim?



2017. máj. 19. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem találsz semmi használhatót, akkor sajnos ez a pálya nem neked való.


De hogy segítsek is. Döntsd el az országot, mert így nagyon nem mindegy. Skóciában pl. ingyenes az oktatás, de Angliában sokat kell fizetni..

2017. máj. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem letezik, hogy Nyugat Europai egyetemek honlapjan ne lenne fent az osszes informacio. A legtobb helyen meg kulon orszagokra is le van bontva a kovetelmenyrendszer.
2017. máj. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
4 ország egyetemeit néztem végig, végül Skócia mellett döntöttem (első, ez egyébként így nem igaz, hogy ingyenes az oktatás, meg kell pályázni egy szervezetnél a finanszírozást). Mind a 4 ország akármely egyetemeinek a honlapját néztem mindenhol gyönyörűen le volt bontva minden szak, tandíj és felvételi követelmény...:D kikerestem az adott ország egyetemeinek listáját és beírtam a Google-be pl. University of Edinburgh. Feketén-fehéren minden kérdésedre ott a válasz
2017. jún. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!