Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan szerepelhetek Sci-fi...

Hogyan szerepelhetek Sci-fi sorozatokban/filmekben színészként, mint Grant Gustin (The Flash)?

Figyelt kérdés

Sok helyen néztem már, hogy még is hogyan szerepelhetnék külföldi Sci-fi sorozatokban/filmekben - ha tegyük fel - már megvan minden ami kell ahhoz, hogy szerepelhessek. Ezt hogyan tudnám megvalósítani? Mit kell tennem stb...? Régóta vágyom arra, hogy olyan színész legyek mint Grant Gustin, mert nagyon jól játssza a szerepét, és kizárólag, csak olyan sorozatokban szeretnék szerepelni, ami Sci-fi.

Tud nekem valaki ebben segíteni, hogy még is, hogyan induljak el, meg, hogy ugye külföldön hogyan juthatok be egy ilyen helyre, ahol Sci-fi-t forgatnak vagy ez, hogy működik...? :D

Nagyon hálás lennék, ha valaki útba tudna igazítani. :)



2017. máj. 26. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha minden megvan hozzá (Végzett szinész vagy!!!!) Veszel egy studiot, készitesz/készittetsz filmet, választasz forgatokönyvet, kiválasztod a szinészeket (beleértve magadat is!) Nem egy nagy ügy! (Áruld el, hány éves vagy?)
2017. máj. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok...

Nem lehet olyat csinálni, hogy csatlakozom egy stúdióhoz vagy nem is tudom... :D

Ja és egyébként nem tudom eldönteni, hogy ez most értelmes válasz volt-e vagy sem. Nem nagyon értek még ehhez, szóval azért tettem föl ilyen kérdést, és e mellé normális válaszokat várok.

2017. máj. 27. 08:12
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Rendesen lekorlátoztad, hogy csak olyanokban akarsz szerepelni, mint ő. Nem tudom ő hol kezdte, de gondolom nem csak úgy beesett oda, a színészek többsége gagyi szerepeket is vállalt vagy olyat, ami lehet nem tetszett nekik annyira.

De ha minden meglesz, akkor már jobban válogathatsz - tehát kiváló nyelvtudás, kint is elfogadott színészi végzettség - vagy valami nagyon jó referencia, de mivel csak olyanban akarsz szerepelni, ez nem lesz. Esetleg ismerj meg fontos embereket.

Amerikai fiatalok milliói akarnak színészek lenni, Neked még akkor se nőne számottevően az esélyed egy külföldi sorozatra, ha a Barátok közben lennél főszereplő.

Sok sikert, hátha Te leszel a következő Lugosi Béla :)

2017. máj. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Itt az életrajza:

[link]

Nem tudom... ez alapján tudsz néhány dolgot mondani nekem, hogy hol is kezdjem el? :)

Olvastam amit írtál és - gondolom, hogy valamennyit tudsz nekem segíteni. :D

2017. máj. 28. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Ez alapján ő is művészeti suliban kezdte és a Flash előtt mindenféle mást is elvállalt, a hírolvasásért sem szoktak tolongani, meleg karaktert alakítani se szeret mindenki.

Szóval alul kell elkezdeni, tanulni, mivel itt élsz ezért leginkább itt tehetsz valamit, ezenkívül próbálhatsz kijutni ösztöndíjjal Amerikába és ott hátha kapsz valahol valamilyen szerepet.

Itthon se feltétlenül lehet csak úgy beesni az utcáról, például volt nem túl régen a Kincsem mint nagyobb sikerű hazai film, egy hasonlóban némi hazai színművészeti háttérrel, gyakorlattal lehet esélyed szerepelni.

És nem árt minél több színvonalasabb produkcióban szerepelni, az mindig jól jön, ha valamit szeretnél.

2017. máj. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

És egy művészeti suliban kapok azért pénzt, amit csinálok?

Illetve Magyarországon és külföldön átlagosan mennyit keres egy színész?

2017. máj. 29. 14:51
 7/7 anonim válasza:
100%
Vannak szereplőválogatások itthon is és külföldön is. Pl. a harry potterben luna szerepére is így kerestek szinészt. Bemész kapsz egy lapot amin van egy szöveg és azt eljátszod vagy megkérnek arra hogy improvizálj. És az előző is jól mondta, elöször kisebb szerepeket kell keres mint pl. gyanu árnyékában és hasonlók.
2017. jún. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!