Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Bécsi Egyetem jelentkezés?

Bécsi Egyetem jelentkezés?

Figyelt kérdés
Lassan kézhez kapom az érettségimet, aminek 4,8 lesz az átlaga, német nyelvvizsgám van. Ez elegendő a felvétel elnyeréséhez? Vagy ott kint is nézik a százalékot mint itthon?

2017. jún. 8. 12:13
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én is idén jelentkezek a Bécsi Egyetemre. Engem is érdekelt ez a kérdés, ezért tavaly elmentem a nyílt napjukra. Ott azt mondták, hogy nem nézik sem a százalékot, sem a jegyeket. A lényeg, hogy legyen meg az érettségid, valamint minimum a középfokúd németből. Egyébként téged melyik szak érdekel? :)
2017. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Sziasztok! Véletlenül nem az orvosira mennétek Bécsbe? :D
2017. jún. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok. Nem, én az Uni Wien-re megyek :)
2017. jún. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Engem is az Uni Wien érdekelne, azon belül pedig több szakot is néztem: Jog, pszichológia, transkulturelle kommunikation, talán megpróbálok egy gazdasági szakot, de az még nem biztos:)
2017. júl. 2. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!