Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Külföldi továbbtanulás tekinte...

Külföldi továbbtanulás tekintetében mennyit nyomnak a latba a gimnáziumi jegyek?

Figyelt kérdés

Egyesült Királyságban lévő egyetemi jelentkezés során ha minden kritériumnak megfelelek, de a gimnáziumi bizonyítványomban van kettő db hármas osztályzat, akkor ez lehet indok arra, hogy elutasítsák a jelentkezésemet?

Vagy csak azokat a tantárgyakat nézik, amilyen karra jelentekezem?

Valaki segítsen légyszíves!



2017. jún. 21. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megfelelsz minden feltételnek, akkor nem utasítják el a jelentkezésedet, maximum nem vesznek fel. Ellenben ha megfelelsz mindennek, akkor ne kreálj magad idegesítése miatt plusz egy feltételt, mert bele fogsz őrülni! :)
2017. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jövőre végzős leszek és mindenképpen külföldre szeretnék jelentkezni. Akkor nem lehetetlen?
2017. jún. 21. 18:13
 3/5 anonim válasza:
100%
szia:) én most jelentkeztem Skóciába és bizonyítványba írt jegyeket egyáltalán nem kértek, csak érettségi jegyeket. ez nyilván egyetemenként változó lehet, mindegyik oldalán ott a követelmény
2017. júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia!:) Köszi szépen, hogy válaszoltál! Én még most vacilálok az egyetemek között...Hazudnék ha azt mondanám, hogy könnyű.😔 Na mindegy jan. 15-ig még van idő.:) Te milyen egyetemekre jelentkeztél?
2017. júl. 4. 01:07
 5/5 anonim válasza:
Én csak a UWS-re, egy szakra:)
2017. júl. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!