Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol tanulnátok 2 hónapot:...

Hol tanulnátok 2 hónapot: Anglia (London), Kanada (Torontó), Amerika (San Diego)?

Figyelt kérdés

Még messze van, de lesz lehetőségem 2 hónapon át nyelvet tanulni a fent említett országokban. Ti melyiket választanátok?

Nekem London igazából annyira nem tetszik, elég mainstream a magyaroknál, minden nevezetességét kívülről fújom, és idegesítően beszélnek az ott lévő "vérbeli" angolok szerintem. Mi a véleményetek erről?

Hol közvetlenebbek az emberek? Esetleg saját tapasztalatok az országokról?



2017. júl. 21. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Nekem egyértelműen San Diego. Imádom Amerikát, szerintem sokkal érdekesebb ország, mint a másik kettő, imádom az egész amerikai életstílust. A légkör is jobban bejönne nekem, mind ha a környezetre gondolok (másik kettő nekem túl esős/hideg), mind ha az emberekre. Ezt nyilván megélni kell, de nekem külsősként az amerikaiak sokkal szimpatikusabbak, mint a britek.
2017. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
En nagy Londonfan vagyok, de San Diegoba menj mindenkepp. Megkerdezhetem, hogy ez milyen lehetoseg? Valamilyen program? Engem is nagyon erdekelne
2017. júl. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Jo hogy torontoban mert lathatnam eloben a futball sztart Szebasztian Dzsovinkot amint belovi a 11eseker
2017. júl. 22. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
11%
Nekem az a tapasztalatom, hogy Amerika nem ország.
2017. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
San Diegóba mennék én is.
2017. júl. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
5-ös tudod, hogy hogy értettem. :)
2017. júl. 22. 22:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nehéz kérdés. Voltam már mind a három országban, a városokban is, kivéve San Diegot.

Mielőtt elmentem volna, nem voltam nagy Amerika rajongó, de az utazásunk valami csodálatos volt. Azóta vágyok vissza. Mindenki tök kedves, meg közvetlen, meg van egy hangulata az egész országnak. Úgyhogy én is ezt javasolnám.

London is szép és jó, de Amerika engem valahogy jobban magával ragadott. Viszont ha Angliába mennél, az azért lenne jó, mert lehet hogy szereznél olyan menő brit akcentust. :D

Torontó nekem annyira nem volt nagy szám, szóval az én listámon ez lenne az utolsó.

2017. júl. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Figyelj ha Dzsovinkonak jo Toronto akkor neki egyszeru embernek is jo
2017. júl. 23. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
San Diego USA :)
2017. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

London tényleg mainstream, és hát angol angol (ami pl az én fülem erősen bsssza, 10 perc után ölném meg magam egy vajazókéssel)


Torontóban nem voltam (de Calgary mellett lehúztam egy évet majdnem), de majd minden kanadai ismerősöm szidja, hogy zsúfolt, hangos, nem kedvesek az emberek, és szemetes a város (persze ez kanadai átlaghoz képest, ami eléggé magasan van :D szal simán lehet, hogy nekünk az is fejlődés); akcentus ott nem igen van, bár be-beakadhat 1-2 újfundlandi ember, kiknek az akcentusa mint nálunk a szabolcsiak :D de mivel nagy város, ez ritka; ja és nagy plusz még a városhoz a Tim Hortons <3


San Diego-ról se hallottam sok rosszat, de, hát, ott az utcán inkább spanyolt fogsz hallani; már San Franciscoban is elég jelentős volt a spanyol ajkúság, Los Angelesről nem is beszélve (angolt alig hallottam :D)... nos, ez San Diegoban csak fokozódik :DD erőteljesen; ugyanakkor nem rossz emberek, közvetlenek, egész Cali olyan, hogy majdnem mindenki a 'bro'-d


szóval utóbbi kettőből mindkettőt szívesen ajánlanám, annyi negatívummal kiegészítve a listát, hogy Torontó drága, San Diego meg sokkalta hosszabb út repcsivel


hajráá

2017. júl. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!