Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hány évesen tanulhatok itt és...

Hány évesen tanulhatok itt és mennyi lenne a tandíj meg a többi? (bőven lent)

Figyelt kérdés

Elhatároztam hogy külföldi tovább tanulást vállalok.

A BIOLA UNIVERSITIYIN gondolkodtam. És hát oda szeretnék felvételizni. De ez egy magán egyetem. 6 900 diák és 75% felvételi arány van. Gondolom ide nagyon sok kell. Matematikát szeretnék tanulni. De elhiszem ha sokat kérnének. Előre is köszi a válaszokat



#egyetem #matematika #iskola #Biola #tanuláss #egyébxdlolnemtommiez
2017. aug. 22. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Hány évesen tanulhatok itt "

Ez alatt mit ertesz? Hogy te hany evesen mehetsz meg oda?

Amugy miert nem nezed meg a weboldalukon ezeket az infokat?

2017. aug. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi alapján választottad mégis ezt az egyetemet? A honlapon ugyanis minden szükséges információt megtalálsz, a szakról és a költségekről is. Gondolom, az angoltudásod kiváló, hiszen nem terveznél máskülönben amerikai egyetemen tanulni.


Az éves költségek potom 50 ezer dollárra (kb. 13 millió Ft) rúgnak (és ez csak egy becslés az egyetem részéről), a matematika alapképzés 4 év (4*50 ezer dollár), csak a jelentkezés minimum 20-30 ezer Ft-ban benne van, és egy stabil min. 4-es átlagot már középiskolában is hoznod kell, valamint kell egy kint is elismert angol nyelvvizsga (IELTS, TOEFL).

2017. aug. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erre nem gondoltam. Angolból nagyon sok ragadt rám. Apum azt mondta ha van valamilyen elismerésem akkor a tanulás ingyenes. Mikor egytemet választottam először a Debreceni egyetemen gondolkodtam és hát az nekem túl zsúfoltnak tűnik. Maradt a BIOLA. Gondolom az igazgató szigurú de ez termérszetes. De ide megmég perfect angol kell. az meg megint sok idő :/ középsuliba jól el vagyok haverokkal és hát 5-ös vagyok mindenből. (biológia 4-es) :3 A tandít meg nem tom honnan kapargatom össze. Nyári munkán még nem voltam de igyekszem jövőre. Nyári munkábol elég nehéz 13 millát szedegetni. :/ Még gondolkodom rajta! Jöhetnek még a válaszok!
2017. aug. 25. 12:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen izém amit elértem: Országos 16.helyezett a Mező Ferenc szellemi diákolimpián. Gondolom ez náluk semmi -.-
2017. aug. 25. 16:13
 5/5 A kérdező kommentje:
Az lenne még a kérdésem hogy ameriaki államporgárságot honnan és mikor tudok "szerezni" lehet túl hülye kérdés.
2017. aug. 25. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!