Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Cserediák leszek. Olaszország...

Cserediák leszek. Olaszország vagy valamelyik Skandináv ország? Ti melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Angolul és olaszul beszélek.
2010. máj. 29. 18:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Valószínűleg egy évet leszek kint.
2010. máj. 29. 18:33
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Skandináv szerintem az északiak normálisabbak
2010. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Olaszo veszélyesebb
2010. máj. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
én az olaszt:D voltam olaszoknak idegenvezetö és nagyon rendesek:D
2010. máj. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne oda menj, amit mi választanánk, hanem amelyik neked szimpatikusabb. Milyen a vérmérsékleted, temperamentumos vagy nyugodt és főleg milyen éghajlatot szeretsz: a meleget vagy a hideget. Meg akarsz-e tanulni még egy nyelvet, merthiszen a skandináv országokban az angol, hiába beszéli mindenki, mégsem államnyelv.
2010. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát én inkább Skandináv országba mennék,de ha a te helyedbe lennék akkor olaszba mennék h gyakoroljam a nyelvet
2010. máj. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Olaszországot választanám:D:D fúúúú gratulálok neked!!!Szívemből kívánok minden jót.:)
2010. máj. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha a skandinav svedorszag akkor szerintem oda, de olaszorszagban is szuper lehet egy evig:D De csak a tengerparton.. Jaj de jo lenne:D
2010. jún. 7. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Skandinav orszagokban telen nagyon hideg van es alig van vilagos par orara, oda inkabb nyari egyetemre menj, de ha egy evet kell kinn toltened, inkabb Olaszorszagba menj. szerintem...
2010. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jujjj. Irigyellek, bárhogy is döntesz. :) Bár az én szívem egy kicsit Olaszország felé húzz. :) De biztos vagyok benne, hogy bármelyiket is választod szuper lesz. :)
2010. júl. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!