Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Magyar érettségivel Román OKJ...

Magyar érettségivel Román OKJ (szintű) tanfolyamra jelentkezhetek?

Figyelt kérdés
Magyarországon szereztem érettségit de Romániában szeretnék olyan tanfolyamra járni aminek érettségi a feltétele (és románul és románul is folyik a képzés.) Ez lehetséges?

2017. nov. 14. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Énszerintem valószínűleg igen, hát itt vagyunk egymás szomszédságában; szerintem talán ott érdeklődd meg, ahol tartják az adott tanfolyamot. Ja meg akkor gondolom, olyat nézz, ahol oktatják magyar nyelven is, ennek szerintem mindenképpen járjál utána, szerintem írj e-mailt, vagy hívd fel a telefonos ügyintézőt információért. Szerintem valszeg lehet, tényleg itt vagyunk a szomszédban, szóval nem gondolom, hogy nem megoldható.
2017. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!