Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Miért szidják ennyien az AFS-t?

Miért szidják ennyien az AFS-t?

Figyelt kérdés

1 évre szeretnék kimenni cserediáknak külföldre. Az iskolámnak szerződése van az AFS-el így "támogatott" azzal kimennem. De elkezdtem böngészni és láttam, hogy nagyon sok helyen szidják és nem tudom miért.


Nektek mi a tapasztalatotok? Légyszi ne fröcsögést, hanem normális választ írjatok, köszönöm.



2017. nov. 15. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Aki jól "használja", él a lehetőséggel, annak hasznos. Középiskolában nem vészes egy év csúszás, cserébe kap egy kb. középszintű nyelvtudást (persze ez országfüggő), ismerkedik, kapcsolatot épít. Aki rosszul használja ki az egészet, az eltölt egy évet valahol, hazajön és nem foglalkozik többet a nyelvvel, elszokik az itthoni követelményektől (mert egy cserediákkal szemben azért általában alacsonyabbak a követelmények), megbukik stb.. Sajnos közvetlen környezetemben volt ilyenre példa, egyik osztálytársam 10. után ment ki Távol-Keletre, utána visszajött egyszer vagy kétszer megbukott mire leérettségizett, meg személyiségre is sokat változott, szerintem nem jó irányba.
2017. nov. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem nem szimpatikus az AFS, valahogy az eddigi diákok, akikkel beszéltem, mind olyan beképzeltek voltak, meg úgy fenn hordták az orrukat, csak mert ők AFS-esek. Meg hallottam rosszat is, elvileg voltak diákok, akiknek nem engedték meg, hogy családot váltsanak, pedig nem érezték jól magukat.
2017. nov. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia AFS es cserediak vagyok es ez hülyeség hogy beképzeltek vagyunk, egyén függö nem kell általánositani. Az szidja aki nem tudott beleszkedni és ezáltal nem érezte magat jól. Ha bárkinek bármi kérdese van privátba válaszolok
2017. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!