Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyetem probléma vmi megoldás?

Egyetem probléma vmi megoldás?

Figyelt kérdés

Kulfoldon tanulok es egyetemek kozt indultam volna kuzdosport bajnoksagra. De egy betegseg miatt vesztetem a sulyombol. Nem is keveset. 6-8 kg al allata vagyok a sulyomnak.. a tanar elkuldott vizsgalatokra es mondta hogy majd az egyetem alja a kezelest... mivel kell egy igazolo papir hogy nem tudok versenyezni.

Most meg mondta h az egyetem nem fizeti vissza es eleg bunko modon beszelt velem hogy problemat csinaltam az egyetemnek. De ez nem az en hibam hogy beteg voltam... es most mondta h 2 evig az adott sulyba nem indithatnak versenyzot... mondtam neki h ez nem az en hibam hogy elkaptam vmi fertozest...6-8 kulunbseg az sok..

Meg emlitettem neki a penzt hogy ez eleg draga vizsgalat volt egy papir miatt es tisztara bunko modon valaszolt...

Mit tehetek?



2017. nov. 20. 06:35
 1/3 A kérdező kommentje:

En haborodhatnek fel ezen hogy atvert de nem akarok veszekedni mert abbol nekem lenne bajom. "About money, i think i explain clearly"

Sztem eleg bunko es meg a leleteket kerne... ezek utan biztos hogy nem fogok semmit oda adni mivel ez sokba kerult... meg kaota az igazolast ennyi...

Szerintetek mit tudok tenni? Megkerdeztem a helyi tanacsadot es csak az iskola balesetekre fizet..

De azert azt a hangsulyt...

2017. nov. 20. 06:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Elo kell venni a szabalykonyvet es meg kell nezned a hozza tartozo paragrafust. Igy saccbol azt tudom mondani, hogyha nem az egyetem hanyagsagabol vagy sport kozben tortent serulesrol/betegsegrol van szo nem tartom valoszinunek hogy fizetnenek.
2017. nov. 21. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom.

De az hogy olyan bunkon beszelt velem? Eleg sertve erzem magam...

2017. nov. 21. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!