Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Volt valaki az USA-ban ilyen...

Volt valaki az USA-ban ilyen gyerektáborban segítőnek? Nektek tetszett, egyedül érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 20. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az exem volt tavaly. Neki tetszett mert így lehetősége volt legalább világot látni. Egyedül ment.
2017. nov. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az angollal se lenne talán gond, erős középfok.

De a szüleimnek nem tudom hogyan adjam be. Nem is pesti vagyok.

2017. nov. 20. 15:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Kanadában, 7 hónapra, karbantartónak, de ja.

Ha konyhai személyzet leszel, elég a középfok.


Érdemes, nem igen hallottam még senkit panaszkodni. Persze legjobb esetben is nullszaldósan jössz csak ki (kivéve Kanadában adott táborokban, ahol minimálbért megkaphatod), mivel amit megkeresel pénz azt tábor után (vagy alatt) elköltöd simán.

2017. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Érdemes, nagyon is. Világot látsz, nyelvet tanulsz/gyakorlod, ismerkedsz új emberekkel, látóköröd szélesíted...
2017. nov. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!