Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Fiatalok/egyetemisták/fősuliso...

Fiatalok/egyetemisták/fősulisok az Egyesült Királyságban (diák) munka, de hogyan?

Figyelt kérdés
szeptembertől Skóciában élek a fővárostól 40 percre és ide járok főiskolára. szeptemberben kaptam meg a biztosító számom amivel dolgozhatok a UK-ben és azóta munkát keresek de sehová se vesznek fel. kb 15 céghez adtam be a jelentkezésem összesen kb 20-25 hirdetésre és mindenhonnan csak elutasító emaileket kaptam ha kaptam egyáltalán valamit. jelentkeztem a városkában ahol élek és a fővárosban is. nagy cégekhez pl Primark és kisvállalkozásokhoz is. személyesen és neten is adtam le jelentkezést. van munkatapasztalatom számszerint 3 otthonról (klasszik diákmunkák: recepciós, meki, szórólapozás) és egy önkéntes hónapom Angliából. ki él/tanul kint, hol dolgozik és hogy találta a munkát??? előre is köszi

2017. dec. 4. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez furcsa. Primark meg hasonló helyekhez általában mindenkit fölvesznek. Diákokat főleg szeretik.
2017. dec. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát én pont tőlük kaptam a legutóbbi emailt miszerint oda se vettek fel
2017. dec. 8. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Probalkozz szállodákban vagy éttermekben, mindenhol keresnek pincéreket és rugalmasak. Magyarán az órarendedhez tudják igazítani a shiftjeidet. Én pl. vizsgafelkészülési időben egyáltalán nem dolgozom, de akkor is kapok valamennyi pénzt, mert olyankor kifizettetem velük az időközben összegyült szabadságomat.

Nekem se a pincérkedés volt az álmom, de amíg a szállodában £7.05 fizetnek óránként (még nem vagyok 18 éves £4.60-at kapnék alapból) és a borravaló is nálam landol addig nem csinálok gondot belőle. Munkanapokon kaját ingyen kapok és az egyenruhát is fizetik. Emellett 50%-os kedvezményem van mindenre, így nem kell full gym bérletet vennem, a szálloda health club-ját használom és bármikor szaunázhatok vagy úszhatok egyet.

A szüleimmel élek kinn már évek óta. Még College-be járok de jövőre irány egy Russell Group-os egyetem ami nem olcsó, szóval muszáj spórolnom rá, ment nem akarok diákhitelt felvenni. A munkahelyet pedig a kinn élő magyarok ajánlották.

2017. dec. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*£4.05
2017. dec. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!