Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Tudtok ajánlani amerikai...

Ágoston György kérdése:

Tudtok ajánlani amerikai nyelvtanulási programokat?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta álmom Amerika és persze az angol nyelv. Nincs is gond vele, koromhoz képest jól beszélek. És kiszeretnél menni Amerikába pár hétre tanulni hogy biztos legyek ebben és körülnézzek kint és persze h fejlődjek.

15/F


2017. dec. 26. 02:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Cserediákságra már gondoltál? Most én is azon gondolkodok :))
2017. dec. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csere diáknak meg majd ESTA-val körül nézni majd kimehetsz.

Ha azonban hosszú távon tervezed az USA-t akkor jó lesz ha nagyon megfontolod, hogy milyen irányba tanulsz tovább.

Úgy, hogy oda legálisan kijuss, felsőfokú (egyetemi) végzettség kell és az is hiányszakmában, jó referenciákkal.


Sajnos nem EU-ba mész, hogy legyen munkavízumod. Az tetemes ügyvédi pénz és hosszú procedúra lesz szóval maximum az előbb felvállalt helyzetben vállalja ezt be egy cég. Manapság erre szerintem legnagyobb esélye egy szoftverfejlesztőnek van. (Mérnök Informatikus).

2017. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Yfu/afs :)

Ezek cserediákprogramok, kimehetsz fél/teljes évre tanulni, fogadócsaládnál lakhatsz. Sok pénzbe kerül, de teljes mértékben megéri.

2017. dec. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
15 évesen érthető hogy ennyire érdekel az USA, de amúgy de ha csak nem nehéz bűnözőnek mész ki valószínű hogy csalódni fogsz. Ott az emberek buták, felelőtlenek, könnyen befolyásolhatók és többnyire bunkók/nagyképüek a külföldiekkel szemben.
2017. dec. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én voltam kint az USÁ-ban, és velem mindenki iszonyat jófej volt, szóval nem értek egyet az előttem szólóval. Egyszer még a security-sok is megszólítottak, én meg tökre megijedtem, hogy mi rosszat csinálhattam, de csak odajöttek beszélgetni, hogy honnan jöttem, meg hogy vagyok, stb. Nekem csak jó élményeim vannak, persze biztos mindenhol vannak olyanok, akik rossz szemmel néznek a külföldiekre, de a többség nem ilyen.
2017. dec. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!