Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Koreában tanulni magyarként?

Koreában tanulni magyarként?

Figyelt kérdés

Régóta érdekel a Hankuk egyetem, azon belül pedig a magyar szak, hiszen szeretnék ott tanulni, oda felvételizni (beszélek koreaiul, angolul felsőfokon). Célom, hogy magyart taníthassak ott, de sajnos nincs olyan ismerősöm, aki tanult külföldön, netán Koreában, így egy kicsit nehéz elképzelnem, hogy milyen is. Esetleg van valaki, aki tanult a Hankuk egyetemen, netán más országba és magyart tanított?

Csak olyan emberek válaszát várom, akik tapasztalatból beszélnek, mert csak ők látnak bele a dologba igazán. Előre is köszönöm a rendes válaszokat.



2018. febr. 12. 18:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy pedagógiai szakon belül szeretném választani a magyar nyelvet, azt tanulni, hogy hogyan kell tanítani.
2018. febr. 13. 06:50
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak akkor taníthatja egyetemen ha egyetemi professzor végzettséged van és magas szinten beszéled a koreai, hogy el tudd magyarázni mi miért úgy van ahogy.

Engem is érdekel Korea és szeretnek minél hamarabb költözni is:)

Ha esetleg szeretnél beszélgetni nyugodtan írj!

2018. febr. 21. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én korábban láttam egy koreai műsort, amiben szerepelt egy magyar srác

[link]


Ehhez hasonló történetet sokat találni, így próbáld meg ez alapján a kontaktokat keresni, vagy simán pl a Linkedinen megkeresni embereket akik ezen a szakon/tanszéken tanítanak, és írni nekik koreaiul, tanácsot kérni ilyesmi.

2018. febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!