Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogy gyozhetem meg a szuleimet...

Hogy gyozhetem meg a szuleimet, hogy engedjenek ki Amerikaba cserediaknak? Az ara eleg nagy, de vegulis egy evrol van szo nem szamitottunk kevesebre.

Figyelt kérdés
Angollal szeretnek foglalkozni ha felnovok, ezert ez az esely elegge megvaltoztatna az eletem, nagyon szeretnem mit vessek be?(15 eves fiu vagyok)

2018. febr. 15. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
65%
Dolgozz meg az áráért ne a szüleid pénzét költsd.
2018. febr. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dolgozok ès dolgozni is fogok csak azèrt nem kevès pènz!
2018. febr. 16. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

A kérdés az, hogy megengedhetitek-e magatoknak egyébként. Ha igen, akkor az, hogy megéri-e, kapsz-e annyit belőle, mint amennyibe kerül tudásilag. Ha meg nem, akkor próbáld meg összeszedni a pénzt, nem kell most menned, mehetsz két év múlva is, ha annyira szeretnél.


Kompromizálj velük, nem kell milliókat költeni egy amerikai útra, menj Angliába, sokkal olcsóbb. Ott is angolul beszélnek. :)

2018. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%

Ráérsz még kimenni a későbbiekben is, ha tényleg ebben az irányban tanulsz tovább. Egyetemről már elég egyszerű kimenni. De egyébként mi vonz annyira Amerikában? Valamelyik adott államot nézted ki? Én már többször voltam, de csalódtam. A kontinensnek főleg az északi és déli területei különlegesek. Az USA maga már nem az álmok földje, mint ami régen volt, ill. aminek régen hitték.


Kezdetnek én is ajánlanám Angliát, ha tényleg szeretnél ilyesmi kalandot, Amerikával még ráérsz. Sok sikert azért, bárhogy is döntesz! :)

2018. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen , keresni fogok akkor Angliába cserediák programokat. Sokat segitettetek , koszi.
2018. febr. 18. 10:16
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ajánld fel nekik hogy te fizeted a zsebpénzt és ok pedig a programdíjat. Hidd el, az is sok pénz. Így látni fogjak hogy tényleg komolyan gondolod.

És ne add fel, mert nincs meg egy ilyen lehetőség. Üljetek le és beszéljetek meg, ezt csak úgy lehet. Sok sikert!

2018. febr. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!