Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 24 évesen érettségivel van...

24 évesen érettségivel van lehetőség külföldön nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok aktív tanuló, és nem is igazán tudom, hogy ilyenkor mennyire van egyáltalán lehetőség arra, hogy egy másik országba nyelvtanulás és a kultúra megismerése céljából valaki kimehessen tanulni. Támogatással gondoltam, esetleg vannak-e lehetőségek. Aki jobban jártas benne, örülnék, ha segítene. Ázsiai országban gondolkozom.

2018. febr. 23. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az au pairkedés jutott eszembe, de nem tudom, hogy ázsiai országokban is van-e erre lehetőség, nézz utána. Más opciót nem látok, csak azt, hogy kimész dolgozni és közben nyelvet is tanulsz.
2018. febr. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Evs (Európai Önkéntes Szolgálat), de ez nagyrészt önkéntes munka és nem nyelvtanfolyam szintű nyelvtanulás, valamint nem is kifejezetten ázsiai országokban. Ugyanakkor anyagilag talán ez a legkedvezőbb. Ennek nézz utána, illetve szerintem még nézz körül az utilapu.hu-n is.
2018. febr. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Azsian belul hova szeretnel menni?

Alt mind onkoltseges szoval tamogatast nem kapsz.

Ha egyetemi hallgato lennel par orszagban van lehetoseg cserediak program stb

2018. febr. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!