Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Így megoldható az Erasmus?

Így megoldható az Erasmus?

Figyelt kérdés
Nem túl kimagasló az egyetemi eredményem, hármaska vagyok. Tudom, hogy az Erasmus ösztöndíjhoz legalább négyes kell, viszont már nagyon régóta gyűjtögetek és lehet összejönne az összeg egy félévre. Ezen felül még mi kell, illetve bővebb információt hol találok? (Spanyolországba szeretnék menni és beszélek spanyolul)
2018. ápr. 18. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
van valami olyasmi hogy Erasmus Label diak, ami kb az hogy osztondijat nem kapsz, de Erasmus statuszt es a vele jaro elonyoket igen, menj be az Erasmus irodaba es kerdezz ra.
2018. ápr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden egyetemen megvannak a speciális szabályok erre, ez eléggé eltérő, a honlapon nézd meg vagy kari koordinátornál kérdezz utána. Például mi kevesen vagyunk (ezen a karon az én évfolyamomon összesen 120-an), nálunk a rosszabb átlagúak is kijutnak, mert nem jelentkezik annyi ember, amennyi helyre lehet pályázni.
2018. ápr. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!