Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Jelentkezhetek-e még május...

Jelentkezhetek-e még május közepén magyar iskolába németországból? (esetleg konkrét címek) szeretnék magántanuló lenni, mennyire lehetséges ez még? mennyire nagy baj ha kimaradt egy iskola évem? (ezévi)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,sajnos ami nagy bibi lehet az hogy kimaradt iskolaévem,mert nem találtam egy helyet ahol gyakorlatozhatom,a suliba pedig csak úgy vesznek fel. Sajnos eltelt egy év,azóta se találtam. Nem akarom hogy ez az év is kiesen ,ezért gondoltam hogy magyarorszgáon jelentkeznék be suliba,aztán maradnék itt mint magántanuló. Itt megkérdeztem,lehetséges ez az opció.

már cask magyarországon kéne elintéznem a sulit,de nem tudom milyenbe,hol,mennyire problémák ezek,van-e még időm..stb..



2018. máj. 17. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Középiskolát keresel? Az érettségi a cél?

Alternatív sulik, Kürt, Poli? Írj nekik, vagy hívd fel, hátha van megoldásuk.

2018. máj. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!