Pappgr kérdése:

University of Lanchester?

Figyelt kérdés
Elértem az ajánlatban megfogalmazott elvárásokat, úgyhogy valószínűleg ott fogom folytatni a tanulmányaimat. Ha valaki ott tanuló vagy ott végzett azzal szívesen beszélgetnék privátban, mert lenne egy pár kérdésem. A legfontosabb, hogy nem tudom melyik kollégiumot válasszam. Én Computer Sciense-t fogok tanulni, nekem az lenne a legfontosab, hogy a karnon belüli tanulókkal egy koliban legyek.

2018. júl. 6. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Istenem, legalább a nevét le tudnád írni, ha valahova járni akarsz. Hogy ma már minden kis h.lye pénzes ficsúrnak/ficsúrlánynak a kezébe nyomnak egy diplomát, főleg ha van pénze. Az a baj, kedves fiatalkák, hogy ezzel az én diplomámat (2001) és lehetőségeimet értéktelenítitek el, de kib.ttul! F 39
2018. júl. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, ha elírtam valamit / nyelvtani hibát vétettem, sohasem volt az erősségem. Őszintén nem tudom hogy miért védem magam egy ilyen szánalmas alakkal szemben mint te, de nem fogom magam hagyni hogy sértegessenek, amikor nahazen küzdöttem, hogy ide eljussak., főleg nem attól akinek a diplomálya semmit sem ér, és olyan időben érettségizett ahol jelessel átmentél ha megjelensz. Egy nyári szünetem sem volt amit ne tanulással töltöttem volna, letettem a felső fokú nyelvvizsgát elsőre, majdnem anyanyelvű szintre (7.5 IELTS). 3 tantárgyból emelteztem jelesre. Ennek ellenére nem vettek fel tavaly, mert a matematika emeltem 68%-lett nem 70%, amilyen fusztáló a dolog nem adtam fel, eltöltöttem egy egyetemi évet itt, közben újrakészültem az érettségire. És csak hogy tudd, nem nen vagyunk olyan gazdagok hogy kitudjak fizetni akár egy semester-t is Angliában, ha nem kérvényezhetnék diákhitelt akkor nem is jelentkeztem volna.
2018. júl. 9. 11:43
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Na de tényleg, akkor most hová szeretnél járni?
2018. júl. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lancaster University

Computer Science and Mathematics BSc

2018. júl. 9. 20:10
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem egészen tiszta, hogy most akkor ezt az évet Angliában töltötted-e, de ott biztosan nem a magyaros visszavágást láthattad, hogy ha valaki hibázik, akkor még neki áll feljebb. Hát k*ra elírtad az egyetem nevét, nem? Az egy dolog, hogy milyen hangnemben kaptad a reakciót, az sem volt európai, de még alsóbalkáni se.
2018. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsonek irom, hogy sok ismerosom jar angliai egyetemre es egyik sem gazdag. Tudod, adnak diakkolcsont a tandijra mindenkinek az EU bol es ha elotte angliaban elt akkor a megelhetesre is adnak kolcsont. Ha esetleg a szulo szegeny mint peldaul en, akkor a gyerek kap vissza nem fizetendo tamogatast is. A diak kolcson visszafizetesenek feltetelei sokkal jobbak mint magyarorszagon, az elhelyezkedes lehetosegei sokkal szelesebbek mint a magyar diplomaval. Az angliai egyetemeket kifejezetten a szegenyeknek ajanlanam.
2018. júl. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!