Dél-Koreába egyetemre?

Figyelt kérdés

Dél-Koreába szeretnék menni egyetemre. Rengeteget kell majd tanulnom,tudom. Nehéz oda bejutni? Nehezebb,mint M.on egy egyetemre? Környezetvédelmet tanulhatok úgy,hogy előtte erdészetet tanultam? Vagy akár magyar nyelvtanárnak is kiképezhetem magam? Vagy nyithatok ott éttermet? Akár westerneset,vagy akármilyen? Utána ott dolgoznék és laknék,ha minden jól megy. Tudom.. Hatalmas álmok és nehéz lesz megvalósítani,de én ezt szeretném. Képes vagyok érte sokat tanulni,csak teljesüljön az álmom. Melyik változatnak látjátok nagyobb esélyét? Melyik változattal van nagyobb esélyem,hogy ott tudjak élni? (Az egyetemet mindenféle képen ott végezném,ha sikerül majd bejutnom.)



Előre is köszönöm a válaszokat. Mindenki válaszát szívesen elolvasom. Legyen az tapasztalat,vagy éppen csak úgy gondolod,hogy így van. Ha rossz tapasztalatod van,vagy akármi,azt is nyugodtan írd le.



2018. júl. 23. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Van cirka 20-30 milliótok kezdésnek?
2018. júl. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hinném, hogy itt sokan tudnának tapasztalatot ezzel kapcsolatban...én a helyedben először kiutaznék turistának, aztán meglátod, hogy ott mit hogyan csinálhatnak európaiak...
2018. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%
Én nem is értem ezt, hogy miért a gyakorin teszi fel a kérdést.. Szerinted lesz itt egy ember, aki ott tanult és tud segíteni?
2018. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Olvastam olyat,ahol egy lány írt arról,hogy milyen az egyetem kint. Mivel a lánnyal nem tudtam felvenni a kapcsolatot kiírtam ide.
2018. aug. 3. 11:48
 5/6 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de harminc évesen valószínűleg már nem ott akarsz elni, szóval fölösleges. Értem én, kpop, dögös pasik, jujcika biztos találkozok is velük, meg a kultúra is huhuhu. Egy ázsiai diplomával nem tudsz akárhol elhelyezkedni, inkább meg itt, vagy akármelyik európai országban végezd el az egyetemet, legyen egy biztos, kitanult szakmád, amivel kint is dolgozhatsz. Pl a pszichológus elég keresett, de ez csak egy tipp, nem azt mondom, hogy sokat is fogsz keresni. Egyetem elvégzése előtt ne menj el, mert lehet nagyon megbánod, ill mi van, ha a diplomád után rájössz hogy nem is létfontosságú az a korea. Inkább menj turistaként, mert lehet nem is tetszik az egész kultúra, ha ott vagy.
2018. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, sokkal nehezebb bekerülni egy külföldi egyetemre, mint itthon bármelyikre.

Magyar nyelvtanárnak hiába képeznéd ki magad, annyira nem keresett kint.

Éttermet meg miből akarsz nyitni kint? Az baromi sok pénzbe kerülne neked.

Meg attól, hogy kint tanultál egyetemen nem jelenti azt, hogy kint is maradhatsz dolgozni.

2018. aug. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!