Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hogyan tudnék spanyol egyetemr...

Hogyan tudnék spanyol egyetemre bekerülni?

Figyelt kérdés
Igen, néztem már neten számtalan oldalt, honlapot és cikket, de olyasvalakitől szeretném hallani, akinek sikerült is. Most vagyok végzős, de nem feltétlen a B.A. diplomámat akarom megszerezni Spanyolországban, de a mesterképzést minimum ott. Fontos továbbá, hogy angol nyelvű tanfolyam legyen. Pszichológiát tanulnék egyébként.
2018. szept. 11. 06:26
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Most egyetem vagy tanfolyam? Meg miért Spanyol ha angol nyelven akarsz tanulni?
2018. szept. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Egyetemi szak, rosszul írtam, hogy tanfolyam. Maga az oktatást szeretném angolul, mert abból vagyok olyan szinten, viszont Spanyolország vonz, ott találtam jó egyetemet, később további terveim vannak ott. A nyelvet úgyis megtanulnám.
2018. szept. 11. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!