Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » 3hónapja külföldön élek a...

3hónapja külföldön élek a barátommal és még nem sikerült munkát találnom. Szeretnék távoktatáson keresztül tanulni de nem találtam semmit ami ingyenes lenne. Van valakinek bármilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

Több szakirány is érdekel. Van érettségim és szakmám.

21/L



2018. szept. 11. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, milyen lehetőségek vannak Kínában, vagy Afrikában, esetleg Szingapúrban... Kis pontosítás jól jönne...:)
2018. szept. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
Valamit nagyon rosszul csinálsz, vagy válogatsz, ha külföldön nincs munkád.
2018. szept. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes távoktatást nem fogsz találni. Az élet nem az ingyenességről szól. Találj állást és akkor tudsz finanszírozni akár online oktatást is. Ingyen senki nem fog neked szakmát adni. Max úgy, hogy leszerződsz velük X időre a sikeres vizsga után.
2018. szept. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az angliai The Open University-t. Online megy az egész, és még csak nem is kell abban az országban tartózkodnod hogy elvégezd. Viszont a diákhitelt azt meg kell oldani valahogy. (Ami Angliában nagyon kedvező, de nem tudom hogy hogyan tudod meg igényelni ha nem ott laksz, bár biztosan van valami kis kapu.)
2018. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!