Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Körülbelül mannyiba kerül ha...

Körülbelül mannyiba kerül ha Amerikába megyék egyetemre? Diákhitel van?

Figyelt kérdés
A személyes tapasztalat előnyben!

2018. szept. 13. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Csak a tandíj havi 2000 Dollár körül van kedvezö esetben, ami 5,5 millió forint.

Ehhez jön a lakbér, megélhetés, egyebek - ami legalább még egyszer ennyi.

2018. szept. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon drága, állítólag egy egyetemi diploma simán benne van 50-100 millió forintba.
2018. szept. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
2018. szept. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Attol fugg hova mesz. Kulfoldi diakoknak amugy nincs hitel mert tanulmanyi hitelhez legalabb 2 amerikai allampolgarnak kell kezeskednie
2018. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A link ad valami elkepzelest de valojaban sokkal dragabb az oktatas, kulonosen jo hires egyetemeken. Az egyetem ahol en dolgoztam (Ivy League, Keleti parton) most evi 80 ezer dollarba kerul. Csak az oktatas.

Kulfoldi diak esetleg tud kolcsont kapni, kezesek nelkul is, de a kamat nagyon magas lenne. Vannak olyan cegek, akik ezzel foglalkoznak.

Es az sincs kizarva, hogy az egyetem tud osztondijat adni. Ez iskolatol fugg.

2018. szept. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Rengeteg sok, ahogy előttem leírták. Ha csak nem vagy nagyon gazdag, nem fogod tudni kifizeti. Szerintem érdemesebb Angliával próbálkozni, ott 9000 font körül van az évi tandíj + van egy nagyon kedvező diákhitel is.
2018. szept. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5 Nincs kezes nelkul diakhetel kulfoldi allampolgaroknak
2018. szept. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!