Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen volt visszajönni...

Milyen volt visszajönni Magyarországra egy külföldön eltöltött tanév után (cserediákra gondolok)?

Figyelt kérdés

Azoknak a véleménye érdekelne, akik középiskolai éveik alatt tanultak külföldön egy évet.

Hogy fogadott titeket az osztályotok, amikor visszajöttetek? Vagy esetleg évet kellett ismételni, ha nem, mennyire volt nehéz az osztályozóvizsga?



2018. szept. 24. 23:12
 1/1 anonim ***** válasza:
4 éve voltam Finnországban 1 évre cserediák középiskolásként. A volt osztályomba nem tudtam visszamenni mert nem számították be a jegyeket illetve nem akartam mindenből osztályozót tenni hiszen 1 év tananyag elég soknak számított. Így új osztályba kerültem. Bár szerintem ez a legkisebb gond és hátrány ha külföldre mész tanulni és emiatt nem kéne aggódnod. Amit kint átélsz és tapasztalsz sokkal többet ér mint hogy mások véleménye érdekeljen téged. Egyébként az új osztályban kicsit szarul éreztem magam hiszen valamilyenfajta kivételezés volt velem szemben a tanárok részéről és "példaként" hoztak fel hogy miket lehet elérni az életben. Ezért a többiek nem igazán szerettek, csak később nyugodtak meg.
2018. dec. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!